Friendlies Clubs

16:0012 FebRodina MoskvaKyzyl-Zhar
FTDynamo KyivRīgas FS 10
FTGnasBad Gleichenberg 26
FTVolgar AstrakhanKrylya Sovetov 14
FTReal Madrid IIVyškov 11
FTHirnykReal Murcia 52
13:3013 FebNaestvedAE Zakakiou
FTFC Wurzburger KickersKickers Offenbach 22
15:0013 FebDžiugas Telšiai
Cancelled15:0013 FebKrylya SovetovAkhmat Grozny
FTDynamo KyivDinamo Tbilisi 00
Cancelled16:0013 FebPetržalkaZbrojovka Brno
FTZenit Saint PetersburgSantos 41
19:1513 FebMiddelfartOKS
FTFC Astoria WalldorfFC Nottingen 42
02:0014 Feb
05:0014 FebRoasso KumamotoFC Seoul
FTMinaiKarpaty 02
FTPaideMetta / LU 62
FTTáborskoViktoria Plzeň II 41
FTFK Sokol SaratovDinamo Bryansk 11
FTVolnaShakhter Soligorsk 02
FTFK Zalgiris VilniusHegelmann Litauen 13
FTKrasnodarFC Astana 24
15:0014 FebZorya LuhanskDinamo Batumi
Cancelled15:0014 FebDumbrăviţaACS Sirineasa
FTGoricaMladost Novi Sad 10
FTLNZ CherkasyOlmaliq 02
Cancelled16:0014 FebFK LiepajaSheriff Tiraspol
16:0014 FebColorado RapidsHartford Athletic
FTDynamo DresdenViktoria Žižkov 20
FTEniseyAkhmat Grozny 12
FTB 93Vanløse 00
FTOrlando City SCHouston Dynamo 10
FTPřešticePříbram 34
FTSpartak MoscowKairat Almaty 60
FTViktoria AschaffenburgAlemannia Haibach 11
20:0014 Feb
Cancelled20:0014 FebFV Engers 07TuS RW Koblenz
20:0014 FebSC Lahr
FTSpVgg UnterhachingTürkgücü-Ataspor 11
FT 17
FTNew England RevolutionPhiladelphia Union 00
20:3014 FebReal Salt LakeColumbus Crew
FTRaufossGjøvik-Lyn 50
FTPortland TimbersSan Jose Earthquakes 01
22:0014 FebNew York City FCLos Angeles Galaxy
FTAustinNew York Red Bulls 33
FTMinnesota United FCChicago Fire 04
FTToronto FCReal Salt Lake 11
12:0015 FebZimbru
12:3015 FebBrinje-GrosupljeRukh Vynnyky
FTSogndalMetalist 1925 Kharkiv 12
14:0015 FebFloreştiSaxan
15:0015 FebLeganés IIVyškov
15:0015 FebMossODD Ballklubb
FTPFC SochiNeftchi 01
FTBaltikaMakhachkala 21
FTRubinGangwon FC 20
FTTriglavRukh Vynnyky 04
16:0015 FebKolos KovalivkaRiga
FTVelká BítešPardubice II 23
FTAsaneBjarg 31
FTSt. Louis CityLouisville City 12
FTFC CincinnatiNew England Revolution 52
FTNashville SCMemphis 901 11
FTVeres RivneAuda 20
FTInter MiamiNewells Old Boys 11
FTAuda 22
10:0016 FebOleksandriaKaisar
FTDnipro-1Rīgas FS 21
FTKauno Žalgiris 10
FTKalju Nomme 70
12:0016 FebÚstí nad LabemVarnsdorf
FTŚląsk Wrocław IIStal Brzeg 30
FTFC FredericiaSonderjyske 01
FTProstějovBaník Ostrava II 11
FTKolding IFVendsyssel FF 01
FTValerengaFredrikstad 13
Cancelled14:3016 FebKauno Žalgiris
FTLokomotiv MoscowAltyn Asyr 20
FTDynamo KyivPetrocub 11
FTLillestromSandefjord 22
FTŚlęza Wrocław 23
FTCSKA MoscowRodina Moskva 40
FTVikingKFUM Oslo 12
FTWisłoka DębicaKarpaty Krosno 50
FTMjondalenStromsgodset 21
18:0016 FebRapid Wien IISigma Olomouc II
FTFirst ViennaWiener SC 52
18:3016 FebRied IIBuchbach
FTIllertissenSG Sonnenhof Grossaspach 12
FTAdmira WackerStripfing 10
19:0016 FebDeutschlandsberger SCIlz
FTAalesundKristiansund BK 13
19:0016 FebSilkeborg KFUMMiddelfart
19:0016 FebMandalskamerateneFlekkerøy
FTBrannRosenborg 20
FTSV LafnitzSV Kapfenberg 12
FTBSC Young BoysMiddelfart 11
19:3016 FebSpjelkavikBrattvåg
Cancelled19:3016 FebNeratovice-ByškoviceKrálův Dvůr
FTStartjerv 43
FTSKN ST. PoltenLeobendorf 41
FTSkiveVejgaard B 11
FTSotraFana 40
Cancelled02:0017 FebMinnesota United FCCharleston Battery
02:0017 FebSandefjordjerv
02:0017 FebLNZ CherkasyDinamo Batumi
Cancelled02:0017 FebDukla PrahaTáborsko
02:0017 FebWisla Plock
02:0017 FebAlaniya VladikavkazNovosibirsk
02:0017 FebKongsvingerHam-Kam
FTCurico UnidoSan Antonio 20
FTFC SlutskBate Borisov 21
10:0017 FebFC Energetik-Bgu MinskOstrovets FC
FTKAMAZAkhmat Grozny 20
FTFC TallinnFlora II 21
Cancelled10:0017 FebDinamo MinskSmorgon
FTDumbrăviţa 11
11:0017 Feb
Cancelled11:0017 FebHanáckáSlovan Rosice
FTChindia TargovisteSlatina 10
FTCS Mioveni 41
FTMeteor PrahaBenátky nad Jizerou 12
11:0017 FebLafnitz IIWeiz
Cancelled11:0017 FebKarviná II
FTValašské MeziříčíFrýdek-Místek 01
FTHanáckáUničov 31
FTAdmira PrahaTeplice II 30
FTChrudimBohemians 1905 II 92
FTDinamo BrestNiva 00
12:0017 FebThisted FCHolstebro
12:0017 Feb
FTCSA Steaua BucureştiArges Pitesti 11
FTSlavoj TrebišovLipany 60
FTOffenburger FVSV Linx 11
FTKSZO 1929Siarka Tarnobrzeg 13
FTViktoria ŽižkovPříbram 42
FTVlašimChlumec nad Cidlinou 22
12:0017 FebVysočina JihlavaStart Brno
FTSokol ZápyDukla Praha 13
FTKomárnoZbrojovka Brno 14
FTNemanShakhter Soligorsk 21
FTPetržalkaLíšeň 13
12:3017 Feb
FTFC Isloch Minsk R.Torpedo Zhodino 22
13:0017 FebPogoń SiedlcePogoń Grod. Mazowiecki
FTFremFA 2000 20
13:0017 FebFC FredericiaNæsby
13:0017 FebPogoń SiedlceSwit
13:0017 FebOlimpia Elbląg
FTViitorul ŞelimbărUnirea Dej 20
FTStomil OlsztynOlimpia Grudziądz 23
FTGórnik PolkowiceStilon Gorzów 12
FTZawisza BydgoszczWikielec 11
13:0017 FebJastrzębiePawłowice Śląskie
FT 18
FTChojniczanka ChojniceGedania Gdansk 10
Cancelled13:0017 FebBayreuthBayern Hof
FTHB KogeFremad Amager 20
FTB 93Hillerød 21
13:0017 FebFC Astoria WalldorfPfeddersheim
FTFC MinskFC Dnepr Mogilev 32
14:0017 FebKotternMemmingen
14:0017 Feb
FTStjørdals-Blink 50
FT 12
Postponed14:0017 FebPors GrenlandEik-Tønsberg
FTSlovan VelvaryTáborsko 01
FTKvik HaldenØrn Horten 10
FTFC HelsingorLund 21
14:0017 Feb
FTKaliszZagłębie Lubin II 31
14:0017 FebNotoddenFollo
FTBryneEgersund 52
FTAC HorsensEsbjerg 00
FTLynStrommen 31
14:0017 FebPanevėžysŠiauliai
Postponed14:0017 FebSandvikenVasalund
14:0017 FebOddevoldTrollhättan
FTAalborgHam-Kam 21
14:3017 Feb
FTSlavia Praha IINürnberg II 31
FTFC RostovFC Astana 10
FThoddTræff 51
FTWacker BurghausenHeimstetten 22
15:0017 FebVSK ÅrhusMarienlyst
FTConcordia ElblągStolem Gniewino 21
FTFC GießenEintracht Frankfurt II 22
FTZorya LuhanskValmiera / BSS 21
15:0017 FebKuressaareKalju Nomme
FT 24
Cancelled15:0017 FebAustria SalzburgSK Vorwarts Steyr
FTHlučínDolný Kubín 00
15:0017 FebŽilina IIGórnik Zabrze II
15:0017 FebSchalding-HeiningHankofen-Hailing
15:0017 FebFC Schweinfurt 05Hollenbach
Cancelled15:0017 FebAnsbachGreuther Fürth II
15:0017 FebFSV Mainz 05 IITSV Steinbach
15:0017 FebAugsburg IIFC Wurzburger Kickers
FT 23
FTSkeidEidsvold 54
FTArendalGrorud 00
FTSandefjordRaufoss 02
FTBahlinger SC 20
15:0017 FebHobroAarhus Fremad
FTEintracht TrierSchott Mainz 42
FTRanheimStrindheim 21
FTDinamo MinskFC Gomel 10
FTFC MinskMolodechno-DYuSSh 4 33
FTSarpsborg 08 FFKjelsås 11
FTDynamo KyivSheriff Tiraspol 20
FTLiptovský MikulášHranice 40
FTKAMAZRodina Moskva II 12
16:0017 Feb
16:0017 FebPolessyaLivyi Bereh
FTAkronZhenys 50
FTSandnes ULFHaugesund 06
FTAlaniya VladikavkazAkhmat Grozny 02
FTJK TabasaluPaide II 30
FTFC Levadia TallinnTorpedo Kutaisi 13
FTAtlanta United FCSporting Kansas City 13
17:0017 FebSturm Graz IIFužinar
17:0017 FebSuduva MarijampoleMetta / LU
Cancelled19:0017 FebZaglebie SosnowiecHutnik Kraków
19:3017 Feb
19:4517 FebLegionElva
20:0017 FebSeattle SoundersSacramento Republic
20:0017 FebCharlotteMinnesota United FC
20:0017 FebNew York Red BullsLos Angeles Galaxy
FTDC UnitedFC Dallas 02
FTPortland TimbersChicago Fire 12
FTVancouver WhitecapsSan Jose Earthquakes 00
FTIndependiente del Valle 21
FTAustinNew York City FC 00
FTToronto FCLos Angeles FC 00
02:0018 FebBangaMinija
02:0018 FebArsenal TulaRubin
02:0018 FebSka-khabarovskFakel Voronezh
02:3018 FebLDU de QuitoUniversidad Catolica
FTMontreal ImpactTampa Bay Rowdies 14
FTOrlando City SCColorado Rapids 32
FTKanazawaKataller Toyama 14
FTIwaki 22
FTKashiwa ReysolJEF United Chiba 12
10:1518 FebFK Sokol SaratovTorpedo Miass
11:0018 FebMladá Boleslav IICidlina Novy Bydzov
11:3018 FebEniseyFC UFA
FTSparta Praha IISokol Hostouň 60
FTRoskildeNaestved 12
12:0018 FebZimbruFloreşti
FTKarlsruher SCKickers Offenbach 15
12:0018 FebSlavia MozyrMKK-Dnepr
FTPolonia Warszawa 30
FTMalmo FFfalkenbergs FF 02
FTSchott MainzFSV Frankfurt 01
FTVaprusFlora Tallinn 03
14:0018 Feb
14:0018 FebBalingenCFR Pforzheim
FTLyseklosterBrann II 53
Cancelled15:0018 FebEniseyMetalourg
FTShinnik YaroslavlSka-khabarovsk 00
15:0018 FebAnsbachStuttgart II
FTFremad AmagerAvarta 01
15:0018 FebDžiugas TelšiaiDainava
FTKrasnodarUral 10
16:0018 FebFakel VoronezhMakhachkala
16:3018 FebTammekaTartu Welco
18:0018 Feb
02:0019 FebRīgas FSPakhtakor
02:0019 FebFK LiepajaSogdiana
FTDinamo MoscowKrylya Sovetov 11
FTFC 08 HomburgSV Elversberg 01
FTPFC SochiTyumen 21
FTBaltikaRotor Volgograd 12
FTVolgar AstrakhanChernomorets 02
FT 32
02:0020 FebValencia IIFC Levadia Tallinn
02:0020 FebAuda
02:0020 FebAudaOlmaliq
FTKhimkiChertanovo Moscow 01
Cancelled15:0020 FebFC Isloch Minsk R.Volna
FTSpartak MoscowAbdish-Ata 40
FTCSKA MoscowKhimki 30
16:3020 FebRigaDinamo Batumi
FTMossViking 00
FTLandskrona BoISAngelholms FF 21
FTDonauMauerwerk 02
FTBad GleichenbergKalsdorf 12
FTThisted FCVejgaard B 11
FTHolbæk B&IGørslev 01
FTVfR MannheimWeinheim 10
02:0021 FebFC RostovNizhny Novgorod
02:0021 FebTrans NarvaLäänemaa Haapsalu
02:0021 FebAlaniya VladikavkazChelyabinsk
Cancelled11:0021 FebSmorgonOstrovets FC
11:0021 FebVolnaNiva
12:0021 Feb
12:0021 FebFC SlutskLida
FTFC Isloch Minsk R.Lokomotiv Gomel 00
FT 24
FTIF elfsborgODD Ballklubb 31
FTSpartak MoscowFC Astana 40
64'Shinnik YaroslavlVolga Ulyanovsk 10
45'ValerengaRosenborg 41
18'HraniceBílovec 00
23'Stjørdals-BlinkRosenborg II 01
19:0021 FebSlovan VelvaryHřebeč
19:3021 FebKarlovy VaryMariánské Lázně
20:0021 FebFC Astoria WalldorfHollenbach
02:0022 FebRīgas FSSheriff Tiraspol
02:0022 FebFK Sokol SaratovKhimik Dzerzhinsk
12:0022 FebFloreşti
14:0022 FebSaxanZimbru
15:0022 FebHegelmann LitauenBFC Daugavpils
15:0022 FebRubinRodina Moskva
15:0022 FebKrasnodarTorpedo Moskva
17:2022 FebBrønshøjNykobing FC
19:0022 FebKarviná IIHlučín
20:0022 FebFürstenfeldGleisdorf 09
02:0023 FebPaideFC Levadia Tallinn
02:0023 FebArsenal Tula
02:0023 FebBaltikaDinamo Moscow
10:0023 FebKAMAZChernomorets
11:0023 FebHam-KamFredrikstad
11:3023 FebPaideTallinna Kalev
14:0023 FebSogndalAalesund
15:0023 FebSarpsborg 08 FFKFUM Oslo
15:0023 FebFakel VoronezhPFC Sochi
15:0023 FebSka-khabarovskAkron
15:0023 FebHaugesundBryne
15:0023 FebKristiansund BKAsane
15:0023 FebSandefjordKarpaty
16:0023 FebArsenal TulaKyzyl-Zhar
19:0023 FebVardjerv
19:0023 FebStrommenKjelsås
02:0024 FebTukumsBanga
02:0024 FebPolonia WarszawaLegionovia Legionowo
Cancelled02:0024 FebSlavia Praha IIDukla Praha
10:0024 FebDinamo MinskOstrovets FC
10:0024 FebFC Energetik-Bgu MinskSmorgon
10:3024 FebNemanFC Slutsk
11:0024 FebHanáckáProstějov
12:0024 FebGjøvik-LynHam-Kam
12:0024 FebViktoria ŽižkovViktoria Plzeň II
12:0024 FebSpartak MyjavaVyškov
12:0024 FebÚstí nad LabemPříbram
12:0024 FebArsenal Česká LípaVarnsdorf
12:0024 FebVlašimChrudim
12:0024 FebLíšeňVysočina Jihlava
12:0024 FebSV WehenSchott Mainz
13:0024 FebSotraSandviken
13:0024 FebBrabrandThisted FC
13:0024 FebSuduva MarijampoleFS Jelgava
13:0024 FebNürnberg IIVfR Aalen
13:3024 FebHanáckáZlín II
14:0024 FebWacker BurghausenSchalding-Heining
14:0024 FebMemmingenSchwaben Augsburg
14:0024 FebLynNotodden
15:0024 FebKauno ŽalgirisBe1 NFA
15:0024 FebDžiugas Telšiai
15:0024 FebFC Isloch Minsk R.Naftan
15:0024 FebSlavia MozyrVolna
15:0024 FebFC 08 HomburgEintracht Frankfurt II
15:0024 FebStuttgarter KickersFC Wurzburger Kickers
15:0024 FebBrann IIViking II
15:0024 FebSG Sonnenhof GrossaspachFSV Mainz 05 II
15:0024 FebMetta / LUŠiauliai
15:0024 FebZbrojovka BrnoSigma Olomouc II
15:0024 FebMjondalenHønefoss
15:0024 FebVilzing
16:0024 FebCSKA MoscowDinamo Moscow
16:0024 FebDinamo MinskFC Isloch Minsk R.
16:0024 FebStartEgersund
16:0024 FebRigaRoskilde
16:0024 FebFC RostovLokomotiv Moscow
16:0024 FebTromsoViking
19:0024 FebAtlantisJäPS
02:0025 FebAudaAarhus Fremad
15:0025 FebShinnik YaroslavlIrtysh Omsk
15:0025 FebKhimkiKrylya Sovetov
15:0025 FebSparta Praha IITáborsko
15:0025 FebStuttgart IIIllertissen
16:0025 FebFlora TallinnTrans Narva
17:0025 FebDainavaBFC Daugavpils
16:00FK LiepajaHegelmann Litauen
17:00ValerengaBrann
20:00GrorudEidsvold
02:0028 FebSlavia MozyrShakhter Soligorsk
02:0028 FebSandefjordRanheim
02:0028 FebLynKjelsås
02:0028 FebSogndalFloro
19:0028 FebSkeid
20:0028 FebNotoddenEik-Tønsberg
02:0029 FebEsbjergRaufoss
02:0001 MarAalesundBrattvåg
02:0002 MarBryneKongsvinger
02:0002 MarKristiansund BKTromso
02:0002 MarSarpsborg 08 FFMoss
02:0002 MarSogndalAsane
02:0002 MarFC SlutskSlavia Mozyr
12:0002 MarMiddelfartNæsby
14:0002 MarTræffStrindheim
14:0002 MarKvik HaldenAsker
14:0002 MarEidsvold
14:0002 MarStrommenØrn Horten
15:0002 MarODD BallklubbKFUM Oslo
15:0002 MarNykobing FCFremad Amager
16:0002 MarUll/KisaArendal
16:0002 MarAB CopenhagenOlympic
16:0002 MarRoskildeFrem
16:0002 MarStabaekStart
17:0002 MarNordstrandGrorud
02:0003 MarMoldeRosenborg
02:0003 MarVikingFredrikstad
13:0003 MarRigaMetta / LU
15:0003 MarFremad AmagerVanløse
02:0004 MarVikingEgersund
Upcomming top football events